Informace

Nejprodávanější produkty

Seznam produktů výrobce Mon Platin

Kosmetika Mrtvého moře MON PLATIN - přírodní izraelská kosmetika z Mrtvého moře na bázi minerálů, černého bahna a solí z Mrtvého moře.

MON PLATIN - A. Meshi Cosmetic Industries Ltd.


Výrobce přírodní kosmetiky Mrtvého moře na bázi vody, minerálů, černého bahna a solí z Mrtvého moře.


Produkty jsou vyráběny technologií na vysoké úrovni, výrobce má vlastní laboratoře s vlastním týmem odborníků a expertů pro vývoj přípravků, řada DSM Mon Platin se neustále rozšiřuje. Produkty mají atesty Ministerstva zdravotnictví a jsou dermatologicky úspěšně testovány. Nejsou testovány na zvířatech.Léčivá síla Mrtvého moře


Mrtvé moře - nejnižší místo na naší planetě, již od biblické doby známo jako jeden z největších přírodních darů lidstvu. Téměř po dobu tisíce let jsou ctěny zázračné schopnosti dávných minerálů z hloubek Mrtvého moře, léčivě působící na lidské tělo a pokožku. Tyto minerály obsahují široké spektrum solí a vitamínů a mají ze všech přírodních zdrojů nejvyšší koncentraci draslíku, hořčíku, sodíku, vápníku a chloridu. Stovky let přijíždějí k Mrtvému moři lidé z celého světa, aby se podrobili úspěšným léčebným procedurám. Všem prospívají blahodárné vlastnosti Mrtvého moře a zkrášlující účinky na pleť. Řada přírodní kosmetiky Mrtvého moře DSM (Dead Sea Minerals) značky Mon Platin, vytvořená na základě unikátních bahenních zdrojů a minerálů Mrtvého moře, umožňuje používat v domácím prostředí preparáty, které v sobě spojují dary přírody a ideální technologie moderní kosmetiky. Portfolio DSM Mon Platin, vytvořené vědci v laboratořích izraelské společnosti A. Meshi Cosmetic Industries Ltd., je orientováno na všechny, kteří si uvědomují a oceňují význam přírodních komponentů při péči o pokožku. Každý přípravek značky Mon Platin prochází důkladnou kontrolou, což odpovídá stále se zvyšujícím nárokům společnosti na výrobu vysoce kvalitního přírodního zboží pro zdraví a krásu.


Luxusní kosmetika s minerály Mrtvého moře a Černým kaviárem


Luxusní řada od Mon Platin, která nabízí Vaší pleti ty nejjakostnější přísady, jež v dnešní době známe.
 
BEZ PARABENŮ
 
Kaviárová kosmetika výrazně omlazuje, vypíná a rozjasňuje pleť. Zpevňuje kontury obličeje,  hydratuje a podporuje elasticitu a pevnost pokožky. Okamžitě potlačuje známky stárnutí, hluboké vrásky zjemňuje a začínající drobné odstraňuje. Hluboce hydratuje a regeneruje pokožku, pleti dodává energii, dělá ji svěží a mladistvou.
Mastné kyseliny obsažené v kaviáru ovlivňují minimální ztrátu vody, aby pleť zůstala dlouho svěží a mladá. Vitamíny A a D jsou hlavním prostředkem na likvidaci vrásek, mají výrazný regenerační účinek a působí proti účinkům volných radikálů.

Pravý kaviár je výjimečný přírodní zdroj cenných látek a funguje doslova jako energetická bomba. Pravý kaviár je 100% přírodní surovina, která obsahuje všechny potřebné látky pro výživu pokožky, extrakt z pravého kaviáru se používá na výrobu pleťových a očních krémů, tělových mlék  a dalších produktů.

More
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek