Informace

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Slevy

Deodorant Roll-On LAVILIN 72 HOURS 60 ml Zvětšit

Deodorant Roll-On LAVILIN 72 HOURS 60 ml

MPL3

Lavilin

Nové zboží

395,00 Kč

Přidat na seznam přání

1 Položka

Skladem

 • Unikátní deodorant  pro ženy i muže na přírodní bylinné bázi

  Bez alkoholu, bez aluminia a bez parabenů!
  Není třeba znovu aplikovat ani po koupeli, ani po cvičení, ani po namáhavé činnosti – Voděodolný. Ideální pro sportovce!

  Delikátní a uklidňující výtažky z bylin hydratují, zhebčují a poskytují ochranu.

  Účinkuje na povrchu pokožky, aby předcházel a bránil vzniku zápachu potu; odstraňuje zdroj zápachu, který způsobují bakterie. Poskytuje dlouho-trvající účinnou prevenci před zápachem potu.

  Dává tělu jít svou cestou, nechává ho přirozeně fungovat. Nepřekáží normálním tělesným funkcím. Regulace teploty a vylučovací mechanismy pracují přirozeně.

  Neobsahuje tvrdou chemii. Obsahuje výtažky z rostlin, jež plní úkol bio-vyvážených bakteriálních činitelů.

  Absorbuje vlkost pro lehký a příjemný pocit svěžesti a suchosti!

  Instrukce: Důkladně protřepejte. Aplikujte do podpaží, na čistou a suchou pokožku. Nepoužívejte bezprostředně po holení nebo na podrážděnou a rozpraskanou pokožku. Nechte deodorant uschnout před oblékáním.

  Před prvním použitím: Zdržte se používání jakéhokoliv jiného deodorantu na dobu 48 hodin, abyste očistili a připravili Vaši pokožku k účinku Lavilin deodorantu a umožnili dosáhnout maximální ochrany Vaší pokožky.

  Aplikace všech přípravků Lavilin:

  • Aplikaci deodorantu opakujte pouze tehdy, až se zápach znovu objeví.

  • Nepoužívejte bezprostředně po holení nebo na podrážděnou a rozpraskanou pokožku.

  • Efektivnost se může lišit v závislosti na individuálním životním stylu jednotlivce.

  Používejte pouze dle instrukcí. Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Adaptační doba: Váš přechod ke "zdravému deodorantu" může celkově trvat 5-7 řádných aplikací, po kterých dosáhnete maximálně efektivního individuálního účinku Lavilin přípravku. "Deodorant skutečně funguje". V případě, že se přece jen během dne opět objeví zápach potu, není třeba se mýt, pouze jednorázově aplikujte Lavilin deodorant přípravek a Váš problém rázem zmizí.

  Obsah: 60 ml - vystačí na cca 6 měsíců. Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince.

  Ingredience: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil & Hydrogenated Castor Oil & Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Talc (pharma), Zinc Oxide, Potato Starch (modified), ethylhexylglycerin, triethyl citrate, chamomilla recutita (matricaria) extract; glycine soya, calendula officinalis flower extract, arnica montana flower extract, tocopherol, tetrasodium EDTA (tetrasodium edetate dihydrate), fragrance, O-Cymen-5-Ol.

Recenze

Napsat recenzi

Deodorant Roll-On LAVILIN 72 HOURS 60 ml

Deodorant Roll-On LAVILIN 72 HOURS 60 ml

18 další zboží ve stejné kategorii