Noční krémy

Informace

Prohlédnuté produkty

Zdokonalující noční krém NovAge Skinergise 50 ml Zvětšit

Zdokonalující noční krém NovAge Skinergise 50 ml

PRE-35075

Oriflame

Nové zboží

429,00 Kč

Přidat na seznam přání

U dodavatele, na eshopu do 3 dnů

 • Noční krém NovAge Skinergise Ideal Perfection slouží k posílení a regeneraci pleti v důsledku škodlivých vlivů různých stresorů během dne a přispívá k tomu, aby pleť ráno vypadala opět odpočatě a plná života.

  KLINICKY PROKÁZANÁ HYDRATACE PO CELOU NOCΔ1

  VIDITELNĚ VYLEPŠENÁ TEXTURA PLETI – 79 % SOUHLASÍ*2

  PLEŤ RÁNO VYPADÁ ODPOČATĚ – 88 % SOUHLASÍ*1

  DROBNÉ VRÁSKY JSOU MÉNĚ VIDITELNÉ – 71 % SOUHLASÍ*2

  Krém s hutnou texturou, který pleti pomáhá zregenerovat se po celodenním kontaktu s vnějšími agresory a vyhlazuje ji a vyživuje během spánku. Složení obsahující niacinamid a kyselinu glykolovou pleť intenzivně hydratuje, pomáhá zmírňovat viditelnost drobných vrásek a zlepšovat celkovou texturu pleti. Vitamín E navíc jako bonus pomáhá zadržovat vláhu uvnitř pleti.

  Niacinamid postupně zlepšuje a vyhlazuje pokožku. K tomu revitalizační technologie Taurine pomáhá pleť revitalizovat a snižovat viditelnost drobných vrásek. Extrakt z kmenových buněk açaí, které působí jako antioxidant, navíc chrání pleť před volnými radikály, zvyšuje hydrataci a dodává energii pleťovým buňkám, čímž společně s taurinem pleť celkově revitalizuje.

  S revitalizační technologií Taurine, extraktem z kmenových buněk açaí, niacinamidem, kyselinou glykolovou a vitamínem E.

  Nekomedogenní. Klinicky, dermatologicky a spotřebitelsky testováno.

  Δ1Stratum corneum. Samotný noční krém, po prvním použití. *1Spotřebitelský test. Samotný noční krém, po prvním použití. *2

  50 ml

 • Objem50 ml
  Kosmetická řadaNovAge

Recenze

Napsat recenzi

Zdokonalující noční krém NovAge Skinergise 50 ml

Zdokonalující noční krém NovAge Skinergise 50 ml

17 další zboží ve stejné kategorii