Dámské parfémy

Informace

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Divine Parfémovaná voda 50 ml

38497

Oriflame

Nové zboží

529,00 Kč

-471,00 Kč

1 000,00 KčNejnižší cena za posledních 30 dní byla

Historie ceny

Divine Parfémovaná voda 50 ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

7 ks

Skladem

 • Být hvězdou, to není jen o tom, jak vypadáte, ale i jak se cítíte. A s novou Divine se vždy cítíte úchvatně. Tatáž kultovní vůně, nyní ve vyšší kvalitě parfémované vody, která vydrží opravdu dlouho.

  Objevte v sobě hvězdu, která prozáří každý okamžik – s touto ikonickou, mocnou květinovou parfémovanou vodou, která vyzařuje hvězdný šarm. Srdce je prozářené překrásnou kyticí bílých květů lilie a frézie projasněných svěžími tóny, jejichž spojením vzniká úchvatná parfémovaná voda pro každý den.

  Její jiskřivě modré kapky se ukrývají v okouzlujícím flakonu inspirovaném krásou večerních rób a vnášejí do všedních dnů mihotavý lesk vyšší společnosti. Hvězdný dojem je nevyhnutelný, zazáříte v každé situaci!

  Prosvětlený první dojem vůně vytvářejí kultivované květinové tóny pudrové fialky, bambusu a vodního hyacintu. V srdci se ukrývá úchvatná kytice bílých květů lilie, frézie, růže a jasmínu, která vábí kouzlem mocné, nezapomenutelné ženské krásy spojující sladké i pikantní aspekty. Dozvuk čaruje dřevitými tóny santálového dřeva a bílého pižma, které vyzařují nekončící hvězdný šarm.


  Rodina vůní
  květinové ovocné dřevité


  Hlavní tón
  lilie a frézie

  Klíčové tóny

  Úvodní tóny: fialka, bambus, vodní hyacint
  Srdce: růže, lilie, jasmín, frézie
  Doznění: švestka, bílá pižma, santálové dřevo

  50 ml

 • Objem50 ml
  Kosmetická řadaDivine
  TypParfémovaná voda
  UrčeníDámské
  g:genderFemale

Recenze

Napsat recenzi

Divine Parfémovaná voda 50 ml

Divine Parfémovaná voda 50 ml

Příslušenství

30 další zboží ve stejné kategorii