Informace

Prohlédnuté produkty

Slupovací maska na vyčištění pórů Pure Skin 50 ml Zvětšit

Slupovací maska na vyčištění pórů Pure Skin 50 ml

42881

Oriflame

Nové zboží

89,00 Kč

-131,00 Kč

220,00 KčNejnižší cena za posledních 30 dní byla

Historie ceny

Slupovací maska na vyčištění pórů Pure Skin 50 ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

1 Položka

Skladem

 • Čisticí slupovací maska uvolňuje ucpané póry, redukuje komedony a zmenšuje póry. Kyselina salicylová, dřevěné uhlí a výtažek z ananasu společně cílí na pupínky a zároveň odstraňují špínu a redukují mastnotu. Pokožka je hebká, vláčná a cítí se příjemně.

  Zápolíte s komedony a ucpanými póry? Nejste sami. Za komedony a ucpanými póry stojí přebytek mazu a odumřelé kožní buňky, které uváznou v pórech. Neznamená to, že se dostatečně nemyjete, možná to znamená jen, že čelíte velkému množství stresu nebo že máte nevyvážené hormony, a proto vaše pokožka vytváří více mazu. To všechno je normální a není to vaše vina!


  Slupovací maska na vyčištění pórů Pure Skin z pleti vytahuje přebytečný maz a uvolňuje póry jediným snadným (a podezřele uspokojujícím) sloupnutím – a zanechává po sobě čistou, hebkou pleť. Při slupování masky nemáte pocit, jako byste se zároveň stahovali z kůže, což u slupovacích masek často bývá problém. 90 % lidí, kteří slupovací masku na vyčištění pórů Pure Skin vyzkoušeli, souhlasí, že odstraňuje nečistoty a přitom v pleti udržuje příjemný pocit!

  50 ml

 • Objem50 ml
  Kosmetická řadaPure Skin
  Typ maskyslupovací

Recenze

Napsat recenzi

Slupovací maska na vyčištění pórů Pure Skin 50 ml

Slupovací maska na vyčištění pórů Pure Skin 50 ml

26 další zboží ve stejné kategorii