Informace

Prohlédnuté produkty

Řasenka The ONE 5 v 1 WonderLash Ultra Black 8 ml

43123

Oriflame

Nové zboží

169,00 Kč

-81,00 Kč

250,00 KčNejnižší cena za posledních 30 dní byla

Historie ceny

Řasenka The ONE 5 v 1 WonderLash Ultra Black 8 ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

3 ks

Skladem

 • Ultra černé řasy, ultra zvýrazněné. High tech řasenka 5-v-1 s mnoha přínosy, která řasy viditelně zvýrazní, natočí a pozvedne pro intenzivní, výrazný vzhled, který dlouho vydrží, nerozmazává se ani nehrudkuje. Jako HD filtr pro řasy.
  • Díky hyper černé receptuře se směsí pigmentů Digital Pigment Blend budou řasy intenzivně černé v reálném i v online prostoru – toto je první řasenka na světě s testovanou intenzitou barev pro chytré telefonyΔ
  • HD kartáček pozvedá, natáčí a zvýrazňuje každou řasu od kořínků, okamžitě
  • Vyživující přísady jako rostlinný keratin a ricinový olej pomáhají podpořit hydrataci a propůjčit řasám hebký lesk pro každodenní nošení

  Jak s řasenkou nejlépe vytvořit Ultra HD vzhled

  Okamžitě nabarvěte, natočte a zvýrazněte každou řasu – s ještě lepším pozvednutím a oddělením už od konečků – díky HD kartáčku.

  1. Začněte od kořínků horních řas, částí kartáčku se štětinkami. Lehce kartáčkem zavrťte, dosáhnete tak i na strany řas, díky inovativnímu jednostrannému designu se dostanete velmi blízko ke kořínkům a budete tak moci vytvořit opravdu HD efekt.
  2. Zvolna řasy kartáčkem pročešte, jemně je tlačte vzhůru a pro ještě výraznější pozvednutí zhruba v půli řas na chvilku zastavte, pak pokračujte až úplně ke konečkům.
  3. Špičkou kartáčku pročešte i ty nejmenší, těžko dosažitelné řasy ve vnitřním a vnějším koutku; pokud je třeba, držte kartáček vertikálně, dodáte tak řasám větší objem.
  4. Vytvořte ještě intenzivnější vzhled opakováním výše uvedených kroků, pak stejnou technikou naličte i dolní řasy.


  NÁŠ TIP: Otáčivým pohybem kartáčku naneste řasenku od kořínků ke konečkům řas – tak zapojíte do hry přes 200 silikonových štětinek, které vám umožní dosáhnout ultra vysokého rozlišení.

 • Objem8 ml
  Kosmetická řadaThe ONE

Recenze

Napsat recenzi

Řasenka The ONE 5 v 1 WonderLash Ultra Black 8 ml

Řasenka The ONE 5 v 1 WonderLash Ultra Black 8 ml

24 další zboží ve stejné kategorii