Informace

Platební podmínky

 

Ceny uvedené v internetovém obchodě Kosmetika Hned jsou platné v okamžiku objednání. Prodávající si vyhrazuje právo chyb a změn uvedených cen v případě změny kurzu, výrazné inflaci nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek výrobců a ostatních dodavatelů zboží.

V již realizovaných a řádně potvrzených objednávkách nebudou ceny zboží měněny a budou závazné pro obě smluvní strany.

Způsoby platby:

  • platba předem převodem na účet prodávajícího - pokud jste zvolili platbu převodem, vyčkejte prosím na zaslání podkladů k platbě - proforma faktury. Příslušnou částku pak uhraďte na bankovní účet číslo 2000325322 / 2010 vedený u Fio banky. Nezapomeňte uvést variabilní symbol uvedený na proforma faktuře (většinou číslo objednávky). Připsání příslušné částky na účet prodávajícího bude potvrzen e-mailem.
  • dobírka - jakmile bude zboží připraveno, bude odesláno na adresu zákazníka. O odeslání zásilky bude kupující informován prostřednictvím e-mailu obsahujícího podací číslo zásilky. Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 40,- Kč (dle ceníku České Pošty).

Kupní cena bude považována za uhrazenou teprve po připsání celé kupní ceny na účet prodávajícího nebo uhrazením celé částky v hotovosti pracovníkovi přepravní firmy. Internetový obchod Kosmetika Hned si vyhrazuje právo nedodat zboží kupujícímu v případě, že zboží nebude plně uhrazeno.

Faktura slouží zároveň jako daňový doklad. Vždy je zasílána elektronicky s oznámením o odeslání balíčku, v případě zasílání z centrálního skladu je zasílána i v papírové podobě.

K ceně zboží je připočítána částka za dopravu na místo určené kupujícím a případně doběrečné, pokud není dohodnuto jinak.

V případě, že kupující provede úhradu zboží předem a prodávající není schopen zajistit dodání vybraného zboží, prodávající neprodleně vrátí příslušnou částku zákazníkovi předem dohodnutým způsobem.